Superrelacja z warsztatów na Fotofestiwalu w Łodzi

10 czerwca spotkaliśmy się w industrialnych wnętrzach ArtIncubatora, gdzie co roku organizowany jest Fotofestiwal. W moim poprzednim wpisie pisałam Wam o warsztatach, które przygotowaliśmy specjalnie pod kątem tego festiwalu. Grupa chętnych dopisała, atmosfera również. Jeśli jesteście ciekawi efektów, zobaczcie dalej Naszą fotorelację. 

Czytaj dalej

Podróże ze sztuką dla dzieci cz. 1

Nadszedł upragniony czas wakacji! Teoretycznie czas relaksu i odpoczynku. A w praktyce – wygląda to trochę inaczej. Rodzice uwijają się jak w ukropie, starając się zapewnić swoim pociechom mnóstwo atrakcji i rozrywek. Dla uspokojenia tej nerwowej atmosfery, przygotowałam dla Was świetną opcję wakacyjną. Wybierzcie się ze mną w podróż po całym świecie, tropem prac niesamowitych […]

Czytaj dalej

Warsztaty dla dzieci na Fotofestiwalu Kids w Łodzi

1 czerwca na terenie Art Inkubatora w Łodzi odbyło się uroczyste otwarcie Fotofestiwalu dla najmłodszych.  W programie wiele ciekawych propozycji, m.in : bawialnia ze studiem fotograficznym, warsztaty fotograficzne dla dzieci i rodziców, oprowadzania po wystawach dla dzieci. Chcesz dowiedzieć się więcej, zajrzyj dalej.

Czytaj dalej