Śmieszne buźki na dziecięcą imprezę

Łatwe i pomysłowe maski-buźki na przyjęcie urodzinowe i inne super okazje. Potrzebne nam będą: flamastry, kolorowy papier, drewniane patyczki i oczywiście twórcze dzieci. Do dzieła… Super zabawa gwarantowana !!!

Inspiracją do wykonania tych śmiesznych buziek była informacja o imprezie urodzinowej jednej z naszych uczennic, na którą wybierały się dzieci. Wpadliśmy na pomysł zrobienia jej super niespodzianki, przygotowując śmieszne przebrania-buźki. Okazało się, że jest to ciekawa atrakcja, która urozmaici każde wydarzenie albo imprezę, zarówno tę huczną jak i kameralną. Tworząc te buźki dzieci ćwiczyły zdolności manualne i plastyczne przy okazji świetnie się bawiąc 🙂 W kreatywny sposób dowiedziały się, jak rysować części twarzy, grymasy, czy jak prostym sposobem wyrazić uczucia na papierze.

smieszne_buzki_011smieszne_buzki_009smieszne_buzki_010smieszne_buzki_004smieszne_buzki_005smieszne_buzki_006smieszne_buzki_003smieszne_buzki_007

Przy okazji dzisiejszego opisu zabawy dla dzieci, chciałabym przedstawić Wam fajny pomysł na inne, kreatywne sposoby wykorzystania śmiesznych buziek.

Zbliżają się urodziny Twojego dziecka, ktoś z rodziny organizuje imprezę – zrób fotobudkę. To nowoczesny gadżet na każdą okazję. Pozwala z łatwością przełamać lody i zachęcić nawet najbardziej nieśmiałych uczestników do zabawy. Zdjęcia z fotobudki  będą super pamiątką z imprezy, dzięki nim przez długi czas będziesz o niej pamiętać. Co więcej wykorzystując nieograniczoną możliwość aranżacji i śmieszne akcesoria za pomocą fotobudki można zorganizować i przeprowadzić różnego rodzaju konkursy, które z powodzeniem uświetnią zarówno urodziny Twojego dziecka i każdą inną imprezę.

 

 

 

Mogą cię zainteresować...