O DaDaLo

Dadalo to autorski projekt edukacyjno-artystyczny dla dzieci, ukierunkowany przede wszystkim na rozwój naturalnej skłonności dziecka do twórczego działania. Innowacyjność tego projektu polega na podejściu do nauczania- działanie twórcze nie jest u nas głównym celem a jedynie środkiem do jego osiągnięcia jakim jest rozwój wyobraźni, kreatywności i pewności siebie.

Dzieci uczestnicząc w naszym projekcie uczą, rozwijają się jednocześnie wspaniale się bawiąc.

FILOZOFIA DADALO

Wierzę, że każde dziecko rodzi się artystą i że w jakiś sposób traci zdolność do kreatywnego myślenia, gdy osiągnie dorosłość. Chciałabym zachęcać i inspirować rodziców, nauczycieli i wychowawców do odnalezienia w sobie artysty i dostarczania dzieciom nieustannych bodźców, dzięki którym będą uczyć się za pomocą prostych sposobów wyrażania siebie i rozwiązywania problemów. Na mojej stronie chciałabym przede wszystkim podzielić się swoimi pomysłami na fajne działania twórcze, a także inspirować Was do ich podejmowania. Prezentuję tam prace twórczych, młodych artystów, które można wykonać zarówno w domu jak i w szkole.

O MNIE

Jako pasjonatka wszelakich działań twórczych, a także nauczyciel, wychowawca z 10-letnim stażem pracy, mogę odkrywać i rozwijać swoje pasje każdego dnia. Moja strona Dadalo, jest miejscem, gdzie mogę podzielić się z Wami moimi pomysłami i wskazówkami jak w ciekawy i prosty sposób rozwijać wyobraźnię i kreatywność naszych dzieci.

O WARSZTATACH

Warsztaty, które Państwu proponuję mają za zadanie uzupełnić pewną lukę edukacyjną. Zostały one przygotowane z myślą o dzieciach i młodzieży szkolnej, prowadzę je w ramach zajęć dodatkowych w szkołach. Atrakcyjność, różnorodność i niekonwencjonalność stosowanych technik plastycznych sprzyja stymulowaniu wyobraźni twórczej i kreatywności. Pobudza fantazję i podnosi jakość działań wszystkich uczestników. Zapraszam do zapoznania się z ofertą zajęć.

KONTAKT

Jeśli chcesz się ze mną skontaktować możesz odwiedzić moją stronę na Facebooku lub skontaktować się ze mną poprzez formularz kontaktowy»